www. Spin-Gameing-Life.ro
www. Spin-Gameing-Life.ro
www. Spin-Gameing-Life.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


...::: Welcome To Spin~Gameing~Life :::...
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Misto Secret ;)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
~nO~^^<hEhE>^^

~nO~^^<hEhE>^^


Mesaje : 84
Data de inscriere : 20/11/2009

Misto Secret ;) Empty
MesajSubiect: Misto Secret ;)   Misto Secret ;) Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 10:38 pm

Uitativa ce secret nu cred ca ati mai auzit de el Very Happy
Descriere: Poti sa vezi daca vine cineva de la CT
uitativa in stinga ecranului !!!! Very Happy


Misto Secret ;) Porxx610
Sus In jos
https://spin-gameing-life.forumgratuit.ro
BlooD_RayN3




Mesaje : 2
Data de inscriere : 06/12/2009

Misto Secret ;) Empty
MesajSubiect: Re: Misto Secret ;)   Misto Secret ;) Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 3:48 pm

asta nu este un Secret =))lol este un bug de cs Smile)...ca astea stiu 1000 dar fac pariu k ai tras poza aia de pe net si ca nici macar nu sti cum se descopera acel spot (loc prin care sa vezi)
"secrete" ca acesta pe dust mai sunt multe de exemplu nu cred k sti cum sa fi in afara zonei B si sa dai flash la tot tunelul ...sau sa pui bomba la A sa intre in cutie sa no mai gaseasca nimeni...sau bomba la B sa fie jumatate intrata in usa astefel incat sa nu clipeasca becul rosu sa nu mai poata fi defuzata:))
acestea se numesc Buguri de cs si nu sunt admise pe serverele mari si cine le practica in PGL este descalificat Razz
cand o sa am vreme am sa postez cateva dinastea
Sus In jos
BlooD_RayN3




Mesaje : 2
Data de inscriere : 06/12/2009

Misto Secret ;) Empty
MesajSubiect: Re: Misto Secret ;)   Misto Secret ;) Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 3:56 pm

sau cel mai bine ar fi ca sa aflati toate astea...un tip numit kevin rosenblatt a scos pe piata asa numitul manual al lui lethal..acolo scrie toate fazele inclusiv cum ar trebui sa tragi cu fiecare arma...fiecare arma are locul ei specific eu de exemplu folosesc cam 99% din arme depinde de pozitia in care vreau sa ma aflu intr-un meci clan vs clan...si de ceea ce vreau sa fac in acel meci ...dar intotdeauna la cs nu se trage tinand crosshairul spre adversar si tinand apasat click pana descarci un incarcator:)) se trage in rafale scurte de 2-3 gloante ...chiar si cate 1 e de ajus dupa care faci strafe si revi inapoi cu inca 1 glontz daca nu l-ai tras bine pe primul Razz...oricum ghidul lui lethal costa cam 27 $ ..aveti bani?...cumparatil...nu aveti bani?...am sa va invatz eu cate ceva dar nu prea multe:P si eu am acel ghid in PC meu ...cine este doritor sa invetze cs ...am sa il pun undeva pe net si va dau link pe mess ...dar la asta ma mai gandesc...hai o zi buna ma duc sa votez:)) revin cu un alt subiect mai tarziu cand am sa va si explic cate ceva despre cs
Sus In jos
Continut sponsorizat





Misto Secret ;) Empty
MesajSubiect: Re: Misto Secret ;)   Misto Secret ;) Icon_minitime

Sus In jos
 
Misto Secret ;)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www. Spin-Gameing-Life.ro :: ReSurSe Counter-Strike :: Secrete Cs !-
Mergi direct la: